כרטיסי ביקור בזול

כרטיסי ביקור בזול מתאימים לנותני שירות או לבעלי חנויות אשר מפיצים אותם בכמויות גדולות. גם כרטיסי ביקור בזול יכולים להיות יפים ואטרקטיביים ומעוצבים באופן מיוחד, וזה לא אומר שכרטיסי ביקור בזול לא משיגים את המטרה של חלוקת כרטיסי ביקור.

המטרה המוצהרת של חלוקת כרטיסי ביקור בזול היא להעביר פרטים של בעל מקצוע מסוים, כתובת של בית קפה, מסעדת פועלים שאפשר להזמין אצלה כל צהריים אוכל עד המשרד ועוד.

המטרה המרכזית של כרטיסי ביקור בזול היא להעביר מידע, כמו למשל את פרטי העסק ואין להם שום תפקיד אחר של יצירת רושם, המלצה ועוד.

כרטיסי ביקור בזול מתאימים לטכנאים מכל הסוגים, לגננים, לחשמלאים, עובדי ניקיון ועוד.

הדבר החשוב בכרטיסי ביקור בזול זה הפרטים האישיים כמו הטלפון של נותן השירות.

כרטיסי ביקור בזול וגם מעוצבים

כרטיסי ביקור בזול בהחלט יכולים להיות גם יפים ומושכים את העניין וזה לא עניין של תקציב, זה עניין של קריאטיביות.

אם אתם מגיעים לסטודיו עיצוב גרפי שלמעצב הגרפי שפועל בו יש רעיונות טובים, כרטיסי ביקור עבורכם יכולים להיות מאוד יפים ומיוחדים גם במחיר נמוך.

יש גם מקצועות מסוימים שלא מתאים להם להזמין כרטיסי ביקור המדיפים יוקרה, משום שזה דווקא עלול להרתיע את הלקוחות שלהם שמחפשים משהו זול.

כאשר אומרים כרטיסי ביקור בזול מתכוונים לכרטיסים שלא עשויים מהנייר הכי יוקרתי ושההדפסה עליהם היא לא במתכת של זהב וכסף, אלא בצבעים, ואולי רק בצבע אחד ולפעמים לא צריך יותר מזה כדי לעשות את העבודה.

צבעים של כרטיסי ביקור בזול

צבעים של כרטיסי ביקור בזול יהיו בדרך כלל בצבע אחד, לא תהיה עליהם גרפיקה מתוחכמת וגם לא הפרדת צבעים (תהליך שעולה כסף) אלא שבעליו של הכרטיס למשל חברת גינון יבחר בנייר פשוט לבן ועליו כיתוב בירוק שמבטא יותר מכל את תחום הגינון והוא יחלק את זה ללקוחות פוטנציאליים, שמבחינתם לא כרטיס הביקור שלו קובע אלא איזה שירות של גינון הוא באמת נותן.

כרטיסי ביקור בזול מתאימים לאנשים שקהלי היעד שלהם הם לווא דווקא יוקרתיים, והמקצועות שלהם פשוטים אבל מאוד מבוקשים כמו טכנאים, שרברבים ועוד. מקצועות חשובים לעין ערוך שיכולים בהחלט להיות משווקים ע”י כרטיסי ביקור זולים כי מה שחשוב זה אם השרברב הזה יודע לפתוח סתימות או עושה סתימות…

כרטיסי ביקור לצורך הפצת פרטים

היום כאשר אנחנו חיים בכפר גלובאלי, הנושא של כתובת למשל על כרטיסי ביקור בזול לא תמיד רלבנטית. כי השיווק הוא חוצה ערים ולכן בכרטיסי ביקור בזול או ביוקר, לפעמים מסתפקים בפרסום הטלפון.

אם רוצים לעצב כרטיסי ביקור בזול, אפשר להשתמש באיזה ויזואל חמוד שלא עושה הרבה כסף להדפיס אותו, אבל מה שחשוב הוא שכרטיסי ביקור בזול יגיעו לידיים הנכונות.

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לעיצוב כרטיסי ביקור