כרטיסי ביקור מעוצבים לעסק

כאשר אומרים כרטיסי ביקור מעוצבים, מתכוונים לכך שהם לא חייבים להיות, מלבן, ריבוע או משולש, הם יכולים להיות בכל צורה שתבחרו ואם נדייק, בכל עיצוב שלוקח את המקצוע, או העיסוק של בעל הכרטיס לאלמנט העיקרי בכרטיס.

בעל משתלה יכול לעצב כרטיסי ביקור מעוצבים בצורה של עציץ וגם לחלק אותם עם כמה זרעים… למשל! מי אמר שמעצב שיער צריך כרטיס ביקור עם צילום של ראש, למה למשל לא יכולה להיות לכרטיס צורה של מספריים, או מסרק ואם הוא מומחה לצבע, אז פלטה של צבעי שיער על כרטיס הביקור שלו, כבר מגלמת באופן חד משמעי את המומחיות שלו.

כלומר מדובר פה בהברקה ובלעדיה כרטיסי ביקור מעוצבים יראו כולם אותו דבר. צריך קריאטיביות, מעוף, העזה וגם ראש פתוח של הלקוח כדי להכין כרטיסי ביקור מעוצבים ומיוחדים במינם.

כרטיסי ביקור- עיגול של כתם קפה על הצלוחית

תחשבו על כרטיס ביקור של בית קפה. אז מה יכול להיות לנו? כרטיס עם תמונה של בית הקפה, איזה סלוגן מפוצץ, משהו טוב להגיד על הקפה. אבל אם למשל מעצב גרפי מקורי ומיוחד מעצב אותו כמו הצלחת שמניחים מתחת לספל (שהרבה פעמים הקפה משאיר עליה עיגול כתם קפה) מה שאנחנו מקבלים זה כרטיס בצורה של צלוחית עם העיגול שלפעמים גם היה לנו על הצלוחית, יש משהו יותר מקורי, ידידותי לסביבה וחמוד מזה?

כרטיסי ביקור מעוצבים- מקוריות

כדי לעצב כרטיסי ביקור מעוצבים, צריך מקוריות. צריך זווית ראייה מיוחדת שתדע לקחת את המסר הכי חד וברור ולהפוך אותו למסר ויזואלי, שנון וברור כמו תער.

זה מה שיקרה לכרטיס הביקור עם עיגול הקפה ואם למשל אתם חברה להובלות, אז כרטיס ביקור עם הבלטה במרקם הכרטיס של מקרר, או רהיט כלשהו יעשו את העבודה.

חברת רהיטים יכולה להפיץ כרטיסי ביקור שיש בהם אלמנט מודולרי שבקיפול מסוים הופכים לשולחן או כיסא. ולמעצבת גבות אפשר לשווק כרטיסי ביקור מעוצבים בצורה של גבות, מה צריך יותר מזה?

מוחו הקודח של המעצב הגרפי עובד כל הזמן על מקוריות. כל מעצב שואף לעשות עיצובים שלא נראו כמותם קודם, להביא משהו חדש, עיצוב מקורי שמשרת לא רק את הרזומה שלו אלא גם את הלקוח.

כרטיסי ביקור מעוצבים זה לחלוטין שילוב של טכניקה גבוהה וכישרון.

כרטיסי ביקור מעוצבים מעידים עליך

תפקידו של כרטיס הביקור הוא להעביר את הפרטים האישיים שלך ללקוחות פוטנציאליים, אבל יש עוד דבר חשוב שהם עושים. כאשר כרטיס הביקור שלך שונה, מיוחד ואחר, הרבה אנשים משליכים את היתרונות הללו גם עליך עוד לפני שהם באמת יודעים מי אתה. כלומר- אם אתה בוחר בכרטיסי ביקור מעוצבים ואתה למשל משווק פרקטים, הייחוד של הכרטיס שלך עשוי לגרום למקבל אותו לחשוב שגם הפרקטים שלך מיוחדים ולכן אם הוא מראש חושק בפרקט מיוחד, הוא יקנה אותו אצלך ויאמין שרק אצלך זה כל כך מיוחד. ככה זה עובד.

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לעיצוב כרטיסי ביקור