כרטיסי ביקור מעוצבים

כרטיסי ביקור מעוצבים

אין כמו כרטיסי ביקור מעוצבים כדי לקדם את העסק ולשווק אותו על הצד הטוב ביותר.  היום כל עסק שמכבד את עצמו, דואג לייצר לעצמו כרטיסי ביקור ייחודיים שיבדילו אותו משאר המתחרים שלו בתחום. כל פגישת עסקים, כנס מקצועי או פגישת היכרות עם לקוח חדש, נגמרת לרוב בהחלפה של כרטיסי ביקור. אך כיצד ניתן להבטיח כי הלקוח שהרגע קיבל את הכרטיס שלכם, לא יזרוק אותו לפח האשפה הקרוב? רוב כרטיסי הביקור אכן נזרקים או נאבדים בשלב כזה או אחר, ולכן חשוב להקפיד על עיצוב מיוחד וייחודי לכרטיס, על מנת להבטיח כי הלקוח ישמור עליו לאורך זמן. כרטיס ביקור סתמי ומשעמם, לא יעביר את המסר הרצוי וכנראה ישכח במקום כזה או אחר. אך כרטיס מעוצב, אשר מושך את העין ומסקרן את הלקוח, כנראה ישמר במקום קרוב, לצורך שימוש עתידי במקרה הצורך.

כיצד לבחור כרטיסי ביקור מעוצבים?

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט כרטיסי ביקור מעוצבים, המגיעים בגופנים שונים, צבעים שונים וקומפוזיציות מגוונות. החוכמה היא לבחור בעיצוב שמצד אחד מושך את העין ונצרב בתודעת הלקוח לאורך השנים, אך מצד שני גם מעביר את המסר של העסק, את האופי שלו ואת המוצרים או השירותים השונים שהוא מציע. לצורך כך, חשוב לעבוד עם מעצב גרפי או חברה המתמחה בתחום, על מנת לקבל את התוצר המקצועי והיעיל ביותר. למשל, עסק המייבא ומשווק לפטופים ומחשבים, יכול ליהנות מכרטיס ביקור המתקפל בצורת מחשב. זהו ללא ספק כרטיס מיוחד, שמושך את העין ומעורר סקרנות אצל הלקוח. מצד שני, הכרטיס מעביר היטב את המסר של העסק, ממחיש את תחום ההתעסקות שלו ומהווה מקור מצוין לרושם ראשוני. מעבר לכך, כדאי לבחור כרטיס ביקור שיהיה תמיד בהישג יד, ויהווה חלק משגרת היום – יום של הלקוח. בצורה כזו, ברגע שתגיע שעת הכושר, הלקוח ידע מיד למי לפנות על מנת לקבל את השירות הרצוי. דוגמא טובה לכך, היא כרטיס ביקור בצורת תחתית לכוס קפה, מגנט למקרר וכדומה.

כרטיסי ביקור מעוצבים - לבידול העסק

כרטיסי ביקור מעוצבים מאפשרים לבדל את העסק מכל המתחרים שלו, להיכנס לתודעת הלקוח ולהישאר בה לאורך זמן ולכן עסקים רבים פונים אל חברה מקצועית בשביל עיצוב כרטיסי ביקור ברמה גבוהה. כרטיס ביקור מקצועי ומוצלח ימשוך את העין, יעביר את המסר ואת האופי של העסק וייצור רושם ראשוני חיובי על הלקוח. עיצוב נכון של כרטיס הביקור, יכלול קומפוזיציה נכונה, מראה אלגנטי ויוקרתי וייחודיות. לא ניתן לשנות רושם ראשוני, ולכן חשוב להשקיע בכרטיסי ביקור יוקרתיים ומקצועיים ואיכותיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
סגירת תפריט

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לעיצוב כרטיסי ביקור

דילוג לתוכן