כרטיס ביקור מחירים

כרטיס ביקור מחירים

  • Post Author:
  • Post Category:פוסט

עיצוב כרטיסי ביקור כולל בחירה של הנייר הנכון והמתאים לכרטיס הביקור. הוא חלק בלתי נפרד וחשוב מהתוצאה. לא רק הפונטים אומרים משהו עליכם, אלא גם בחירת סוג הנייר. יש היום סוגים רבים של נייר להדפסה אשר נבדלים ביניהם במראה, בטקסטורה, בגמישות ובעובי. כל סוג נייר, ממש כמו האותיות עליו נותן תחושה אחרת ובחירת הנייר עבורכם, היא החלטה חשובה משום שגם היא מעבירה איזה שהוא מסר עליכם. בחירה נכונה של נייר משדרגת באופן משמעותי את כרטיס הביקור שלכם, והופכת אותו למיוחד ומסקרן. אם כרטיס הביקור שלכם מעורר סקרנות אצל מי שמקבל אותו, סימן שתקבלו ממנו טלפון.

המחיר של כרטיסי ביקור, תלוי גם בסוג הנייר אותו בחרתם.

על הזול תשלמו ביוקר

אל תתפלאו אם עשיתם כרטיס ביקור זול ולא קיבלתם טלפון משום לקוח חדש. זה אומר משהו על הבחירה שלכם. בכל תחום מקצועי ולא חשוב איזה, צריך להפגין מקצועיות וחלק ממנה זה איכות כרטיס הביקור שלכם. אם הוא פשוט, זול ולא מושקע. מתקמט מיד, הפונטים שלו לא ברורים ומרוב צבע לא רואים את מספר הטלפון שלכם, או שהוא נרשם בקטן וצריך זכוכית מגדלת כדי לגלות אותו, ברור שכרטיס הביקור הזה פועל לרעתכם.

הרבה מאוד בעלי עסקים הולכים על כרטיסי ביקור עם מחיר נמוך ולא מוכנים להשקיע בזה והם טועים. הם לא יודעים כמה לקוחות הם מפסידים בגלל שכרטיס הביקור שלהם לא מרשים. כאשר כרטיס הביקור שלכם נראה לא מושקע ולא מקצועי, זה בדיוק מה שיחשבו עליכם. כל דבר שאתם עושים מעיד עליכם ועבור לקוחות חדשים שמקבלים מכם כרטיס ביקור, זה מהווה מעין המלצה. אם הכרטיס שלכם עלוב, לא מרשים וזול, זה גם מה שיחשבו עליכם ואתם ממש לא רוצים שזה מה שיקרה. אם עשיתם את זה, אתם מפסידים לקוחות ועל הזול שילמתם ביוקר.

מה אתם מט או מבריק?

לכל נייר שתבחרו לכרטיס הביקור שלכם יש גימור ואתם תצטרכו לבחור גם אותו. כרטיסי ביקור מיוחדים כדאי לעשות אצל מעצב גרפי שגם יוכל לייעץ לכם לגבי סוג הנייר וגם סוג הגימור. יש גימור מט שמבליט את הצבעים והופך אותם לעשירים ושמחים, זהו גימור ש”מחמם” את הצבעים הקרים ומעצים אותם והצבעים החמים “רותחים” עם גימור כזה. ויש גימור מבריק שמתאים יותר לכרטיסי ביקור צבעוניים וססגוניים שהמטרה שלהם חד משמעית היא לעשות הרבה רושם. זה נעשה עם תמונה על הכרטיס או קולאז’ של תמונות.

גימור מט על כרטיסי ביקור מונע את החזרת האור. הוא מעניק לכרטיס הביקור אור יותר רך ועדין ומעניק לכרטיס הביקור שלכם עיצוב מעודן ומאופק. הוא מתאים לעיסוקים בעלי עומק אינטלקטואלי, שלא רוצים לבלוט החוצה אלא שכוחם הוא במה שיש להם פנימה. סופרים, אדריכלים, מעצבים ועוד. כרטיסי ביקור מחיר, שונה מסטודיו לסטודיו ותלוי מה מזמינים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn